http://www.stalem.pl/
Strona głównaO firmieOfertaRealizacjeWycenyWspółpracaPartnerzyKontakt
 
 

montaż płyt warstwowych

Inwestycja budowlana przedsięwzięcie, w którym ważna jest wszystkim jakość, a także ekonomia. Dlatego warto rozważyć możliwość stosowania płyt warstwowych jako elementu budowania dużych konstrukcji. Montaż płyt warstwowych daje gwarancję dobrego efektu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Zastosowanie płyt warstwowych pozwala na zmniejszenie wagi i wymiarów konstrukcji nowych obiektów.

Nasi monterzy płyt warstwowych to fachowcy mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu montaż płyt warstwowych może być wykonywany szybko i sprawnie a także dać gwarancję prawidłowego wykonania usługi (szczelność przede wszystkim)

Dachy płaskie to również dobre miejsce do implementacji tego typu rozwiązań. Należy mieć świadomość, że dach płaski różni się w sposób zasadniczy od tych spadzistych i musi unieść nierzadko dużo większe obciążenia, dlatego dachy płaskie muszą być skonstruowane z materiałów o podniesionej wytrzymałości

W swojej ofercie mamy także specjalną płytę jednostronną przeznaczoną do docieplania budynków już istniejących oraz do wykładania wnętrz chłodni. Płyty warstwowe doskonale nadają się do budowy chłodni i mroźni, o ich przydatności decydują rewelacyjne właściwości termoizolacyjne.

Główne zalety płyt warstwowych to przede wszystkim

  • mały ciężar
  • znakomita wytrzymałość
  • estetyczny wygląd
  • izolacja cieplna na bardzo wysokim poziomie
  • płyty warstwowe można stosować zarówno w układach pionowych i poziomych